City Klub
Tartalom
Fennállásának 10. évfordulója alkalmából ünnepséget tartottak a Józsa Judit Galériában. – Az Aranytíz Kultúrházban karácsonyoztak az örökifjak. – Január 6-ig látogatható az adventi Mária-kiállítás.

Fennállásának 10. évfordulója alkalmából ünnepséget tartottak a Józsa Judit Galériában. – Az Aranytíz Kultúrházban karácsonyoztak az örökifjak. – Január 6-ig látogatható az adventi Mária-kiállítás.